קצת עלינו...

חברת Kimdomaini הינה חברה לעיצוב ובניית אתרים המתמחה בבניית אתרי תדמית בעלי קו עצובי בולט ומיוחד. לצורך כך חברנו לחברת Orientmedia - סטודיו לעיצוב ותיקשורת חזותית וכן למספר מעצבים נוספים.

לצורך מתן פיתרון כולל בתחום עיצוב ובניית אתרים פיתחנו את מערכת ניהול התוכן Enki Web Creator שתוכננה כך שתאפשר גמישות ופשטות תיכנותית וכן נוחות הפעלה ללקוח וזאת תוך מתן חופש מירבי למעצבים שלנו ול"שיגעונותיהם" המבורכים .

אנו מאמינים שעיצוב הוא יותר מרק עניין של טעם ושהדיוק, ההבנה המרחבית והידע המקצועי חשובים לא פחות. עיצוב טוב נועד לשרת את המטרה לשמה נועד – להיות הלבוש ההולם למהות הדבר, ודווקא זה מה שהופך אותו להיות מרגש, סוחף ומבריק.

 

בתמצית:

עיצוב לוגו ובניית תדמית לחברות

לוגו הוא הסמל המייצג את החברה, מגדיר את אופיה, ומהווה את הבסיס לשיווק החזותי שלה.

אנו מציעים אפשרות של עיצוב לוגו בלבד או כחלק מעיצוב תדמית כולל – גיבוש סכמת צבעים ובחירת פונטים, עיצוב פורמטים מקצועיים כגון כרטיסי ביקור, נייר מכתבים ומעטפות, פולדרים ותכנים פרסומיים.

עיצוב הלוגו והתדמית נעשה בשלבים ובשיתוף מלא עם הלקוח תוך התאמה לצרכיו הייחודיים. בסוף התהליך אנו משאירים בידיכם תשתית עיצובית אחידה שתלווה את העסק לאורך זמן ותיצור קו תקשורתי קוהרנטי בכל תחומי הפעילות שלכם.

 

עיצוב ובניית אתרים

בעיצוב אתרים אנו שמים דגש על אטרקטיביות ועניין לגולש. עיצוב מושך ואמין, חלוקה הגיונית של הדף, תמיכה ברזולוציות מסך שונות, בהירות המלל באתר, חשיבה מחוץ לקופסה, כל אלו ועוד הינם המרכיבים ההכרחיים לאתר אינטרנט עדכני ומוצלח שמעביר בצורה נכונה את המסר השיווקי.

 

ניהול תוכן

קריטריון לא פחות חשוב הוא חווית ניהול האתר לאחר הקמתו. לשם כך פיתחנו את Enki Web Creator, מערכת לניהול תוכן (Content Management System) במטרה לאפשר למשתמשי הקצה לנהל את אתר האינטרנט שלהם באופן עצמאי לחלוטין.

שתי התכונות הבולטות של המערכת הן נוחיות השימוש עבור משתמש הקצה וגמישות טכנולוגית, המאפשרת לממש עיצוב ייחודי של אתרים שלא לפי תבניות הנפוצות ברשת.

 

מחירים

אנו מעצבים מתוך אמונת יסוד שהעיצוב לעולם יהיה שווה יותר מהכסף ששולם עליו, אנו מציעים מחירים הוגנים ומתחייבים לכך שהלקוח יקבל תמורה מלאה להשקעתו.

התמחור המדויק נעשה בהתאם לאופי וגודל הפרויקט.

נשמח להיפגש לשיחה לא מחייבת ולהתאים עבורך תשתית עיצובית מתאימה.

 

לתיאום ניתן ליצור קשר בטלפון: 02.6562.472 או בדוא"ל - info@kimdomaini.com

כמדומייני | נס ציונה | info@kimdomaini.com | 08-9418279